Apvalaus Kvadrato mokykla - sąmoningų ir laimingų vaikų pradinė mokykla. Taip vienu trumpu sakiniu ši mokykla apibūdina save.
Aš esu Vaida, antrokės Medeinės mama. Su šia mokykla keliaujame nuo pat jos įkūrimo pradžios, turbūt buvome pirmieji, kurie pasirašėme ugdymo sutartį. Rašėmės sutartį, neturėdami jokio atgalinio ryšio, jokių atsiliepimų, kurie padėtų apsispręsti. Mes patikėjome, kad bus gerai, kad sprendimas teisingas ir ši mokykla bus pati geriausia mūsų vaikui. Neidealizuoju mokyklos, jos kūrėjų Lauros ir Vilmos, bet tvirtai tikiu jomis ir kad jos tikrai padarys šį darbą teisingai, atsakingai ir kad tai nėra tik verslas - tai yra jų svajonės išsipildymas. Mokyklos vadovė turi labai aiškią viziją, kokia turi būti mokykla, kokie joje turi dirbti pedagogai, kokiems vaikams ir tėvams skirta ši mokykla. Vertinant jau beveik pusantrų mokyklos veiklos metų, galiu tvirtai pasakyti, kad jų žodžiai ir pažadai buvo su kaupu išpildyti. Nesakau, kad nebuvo ir nebus klaidų, kas jų nedaro, svarbu, kad visada reaguojama čia ir dabar, įsiklausoma, jei turi ką pasakyti, tariamasi ir svarbiausia DAROMA.

Rašydama šį atsiliepimą, paklausiau Medeinės, kodėl jai patinka lankyti mokyklą, kas jai svarbu, ir ji atsakė:
- Mus moko, kaip draugiškai elgtis;
- Mokytojai draugiški ir sugeba sudominti;
- Jei man nedrąsu, visada galiu sulaukti pagalbos.

Nė vieno žodžio apie dalykų mokymąsi, t.y. kad mokaus matematikos, lietuvių, anglų ir pan., nors aš aiškiai matau, kad mokosi ji daug, stipriai ir intensyviai, bet kitaip. Vaikai yra mokomi mokytis lengvai, be streso, BE BAIMĖS, mokomi matyti greta esantį draugą, mokytoją, neturėti socialinių klišių, mokomi sąmoningai medituoti ir jaustis laimingais. Mokyklos programa greta standartinių matematikos, lietuvių, pasaulio pažinimo disciplinų turi privalomas užsienio kalbas (antrokams - anglų, rusų, ispanų, kinų), muziką, dailę, šokius, šachmatus, teatrą ir ryto meditacijas – tai yra normalus pamokų tvarkaraštis! Tačiau mus kaip tėvus labiausiai džiugina tai, kad Medeinė nebijo mokymosi, kad tai nėra jai našta, o priešingai – jai yra laimė mokytis. Aš asmeniškai tokio prisiminimo ir jausmo iš savo mokyklos neturiu, o norėčiau turėti.
Neabejokite, jūsų vaikas tikrai mokysis matematikos ir lietuvių, ir tikrai išmoks jų, bet kartu jis mokysis džiaugtis mokymosi procesu, su pasitikėjimu savimi ir savo jėgomis, su tikėjimu, kad gali nuversti kalnus. 😊 Prieš du metus mūsų priimtas sprendimas yra geriausia, ką mes galime duoti savo vaikui šiandien, tad be abejonės mes vesime ir Medeinės brolį Jurgį į šią mokyklą ir tikimės, kad vis daugiau tėvų ja patikės, nes ši mokykla verta šio pasitikėjimo avansu.

Antrokės mama Vaida

Išsyk užėjus į intriguojantį apvalų kvadratą, pasitinka šviesa ir ramybė. Ir tas šiltas jausmas nesilpsta mokslo metams bėgant. Artimos vertybės, puikus ugdymo turinys, paprastai nepaprasti dalykai, turintys vertę ne tik Mykolui, bet ir jo aplinkai. Taip, tai neabejotinai MŪSŲ mokykla!!! Laura, čia tik mamos Simonos žodis 😁 Tikrai stipriai vertinu, ką darot! 🙏💛

Priešmokyklinuko mama Simona

Labai dažnai gaunu klausimą: ką skaityti Ir kiekvieną kartą pasimetu, nes jaučiu didelę rekomendacijos atsakomybę.
Bet šiandien ne apie knygas. Šiandien noriu rekomenduoti mokyklą – Apvalaus kvadrato mokykla. Ir prisipažinsiu, tai - geriausias mano sprendimas 2020 metais. Rugsėjo mėnesį Jokūbas pravėrė nulinės klasės duris Vilniaus centre esančioje mokykloje. Jau nuo rugsėjo mėn. pas mus kiekvieną rytą ateina nauja šventė, nes mes važiuojame į mokyklą. Kiekvieną vakarą pas mus mašinoje netyla kalbos, kiek per dieną buvo sužinota ir nuveikta. Niekada negalvojau, kad gali būti taip malonu matyti vaiką, kuris tiesiog veržiasi į mokyklą ir supyksta, kai per anksti atvažiuoju pasiimti. Dalinuosi mokyklos veiklomis su savo draugais ir artimaisiais ir nuoširdžiai pavydžiu Jokūbui. Pavydu kiek žinių gauna per įvairias veiklas, sukurtas patirtis, pagarbų bendravimą. O svarbiausia jam įdomu. Juokėmės balsu, kai Jokūbas per Kalėdas dainavo kiniškai arba šoko mums gatvės šokius. Pergyvenome kartu su juo kai laikė karate oranžinio diržo egzaminą. Stebimės kūrybiškumo lavinimu dailės terapijos veikloje. Klausomės gerumo pilnų istorijų apie naujus draugus.
Jei šiuo metu ieškote mokyklos savo vaikui, pasidomėkite šia mokykla. Susitikite su jos nuostabia įkūrėja Laura Tekore.
Belieka tik pridurti, kad mokykla dirba nuo ryto iki vakaro ir visą vasarą. Klasės nedidelės, dėmesys kiekvienam vaikui.

Priešmokyklinuko mama Dovilė

Susisiekite ir susitikime

Vilija Railaitė

Mokyklos steigėja ir direktorė
+37068187706
vilija@akmokykla.lt

Vilma Grigoraitienė

Mokyklos steigėja ir ugdymo vadovė
+37067187360
vilma@akmokykla.lt

Šiuo metu priimame vaikus į 2021/2022 m. m. priešmokyklinę, pirmą, antrą ir trečią klases. Individualiam susitikimui registruokitės čia:

Scroll to Top